€ 15/h brutto + dieta

Ogłoszenie praca Niemcy bez języka na budowie przy rozbiórkach od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 2, 2019 03:28

Oferta aktualnej pracy w Niemczech na budowie przy rozbiórkach. Zatrudnienie od zaraz w Kolonii dla budowlańców również bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik przy rozbiórkach budowlanych

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wakaty: 4

Zarobki: 15 euro brutto na godzinę a do tego dieta w wysokości 25 euro netto za każdy dzień roboczy

Umowa: na okres 10 tygodni

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy rozbiórce biurowca w rejonie Kolonii
  • zadania będą zlecane na bieżąco
  • obowiązkiem pracownika będzie np. wynoszenie gruzu, skuwanie ścian, demontaż armatury, stolarki drzwiowej, okiennej, sortowanie odpadów itp.
  • zadania wykonywane są zgodnie z zasadami BHP!

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie
  • zaangażowanie, sumienność, pracowitość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • własne obuwie ochronne z metalowymi noskami

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia dobrej jakości uniform służbowy, środki ochronne i narzędzia
  • pracę na okres 10 tygodni, ewentualnie inne projekty
  • wysokie zarobki wypłacane na konto w terminie
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • płatne zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w cenie 10 euro za dobę
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym rb/k/08/19 prosimy wysyłać na podany poniżej adres email:

arbeitbeiuns2@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 4985d4348b726966