€ 12,40 brutto/h + dieta 16 euro netto

Oferty pracy w Niemczech przy wykończeniach w budownictwie Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3, 6, lub 8 miesięcy
  • Opublikowany: Sierpień 1, 2014 11:11 pm

Firma remontowa ze Stuttgartu poszukuje budowlańców do pracy w Niemczech przy wykończeniach w budownictwie – regipsy, ścianki, działowe, malowanie, tynkowanie itp.

Stanowisko: pracownik budowlany
Miejsce pracy: Stuttgart
Zarobki: 12,40 euro brutto za godzinę + dieta 16 euro za dzień
Liczba wolnych miejsc: 3

Zadania:
Praca przy remontach starych mieszkań jak również wykończenia nowych budynków. Głównie wyburzenia, stawianie nowych ścianek działowych, tynkowanie, malowanie itp. prace z kategorii budowlanki.

Wymagania:
– doświadczenie w pracach budowlanych co najmniej 2 lata udokumentowane
– pracowitość, dokładność, fachowość
– brak nałogów związanych z piciem
– chęć do wyjazdu na co najmniej 3 miesiące

Oferujemy:
– dobre warunki płacowe
– zakwaterowanie w mieszkaniach o wysokim standardzie (220 euro miesięcznie)
– pomoc związaną z uzyskaniem należnych świadczeń jak np. kindergeld
– opieka polskojęzycznego konsultanta

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: ls/025/14

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 55453dc1bc07310f

3 komentarze na “Oferty pracy w Niemczech przy wykończeniach w budownictwie Stuttgart”

  1. praca przy wykonczeniach w Stuttgart na Październik 19, 2014 @ 11:56 am

    Jestem zainteresowany praca wykoczeniową w stuttgarcie jestem dyspzycyiny mogę przyiechac w każdej chwili pracowałem przy regipsach i wykonczeniach w Niemczech czekam na odpowiec z góry dziekuje oto mój numer telefonu 004915210816765 nrID ogłoszenia: 55453dc1bc07310f

  2. praca przy wykonczeniach w Stuttgart na Październik 19, 2014 @ 11:56 am

  3. Witam. Jestem zainteresowany pracą w Państwa firmie. Posiadam ponad 10 letnie doświadczenie w pracach remontowych. Pracowałem w Holandii i Niemczech. Obecnie poszukuję pracy przy wykończeniach, regipsach, malowaniu, szpachlowaniu. Moim dodatkowym atutem jest posiadanie firmy GEWERBE. Mój nr kontaktowy: 665408706