€ 8,60 euro/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory warzyw Dortmund bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 23, 2017 11:39 pm

Możliwość zatrudnienia w Dortmundzie przy zbiorach warzyw na sezon 2017. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru warzyw
Lokalizacja: Dortmund, Niemcy
Pensja: 8,60 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • jest to praca fizyczna przy zbiorach warzyw na polu
  • oczyszczanie oraz sortowanie na hali

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, pracowitość
  • wysoka motywacja
  • wytrzymałość
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące przy pracy sezonowej
  • ubezpieczenie na cały okres zatrudnienia
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość z załączeniem CV ze zdjęciem i aktualnymi danymi kontaktowymi, należy przesłać na adres:

  • arbeit@malzahn-gartenbau.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-warzyw-bez-jezyka-w-dortmundzie-2017/

ID ogłoszenia: 5258d2fdb40516f