€ na akord

Oferta sezonowej pracy w Niemczech 2019 bez języka przy zbiorze szparagów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Grudzień 7, 2018 4:54 am
  • Wygasa: 20 dni, 19 godzin

Propozycja zatrudnienia sezonowego w okolicach Berlina przy zbiorze szparagów. Oferta pracy w Niemczech na rok 2019 dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: okolice Berlina, Niemcy

Zarobki: na akord

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca o charakterze fizycznym w gospodarstwie rolnym przy ręcznym zbiorze szparagów

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz posiadanie doświadczenia
  • wiek w przedziale od 18 do 50
  • chęć podjęcia sezonowej pracy w Niemczech
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • wytrzymałość

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • pracę sezonową na rok 2019
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • sprawdzonego pracodawcę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres podany poniżej:

  • postpl@domspargel.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-2019-przy-zbiorach-szparagow-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 7795c09a7365e37e