€ 11,90 euro brutto/h + dodatki

Oferta pracy w Niemczech przy zabudowie suchej na budowie Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Münster
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 1, 2017 14:25

Aktualnie rekrutujemy osoby do pracy w Niemczech na budowie przy suchej zabudowie. Zatrudnienie dla Polaków w Münster przy regipsach. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Monter regipsów
Miejscowość: Münster, Niemcy
Stawka godzinowa: 11,90 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca w zespole z innymi osobami przy montażu regipsów
  • zadania wykończeniowe

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim
  • gotowość do przyjechania swoim autem

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie około 8,30-9,30 euro za dobę
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz możliwość otrzymania premii i dodatków
  • terminowe wypłacanie zarobków
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • ubezpieczenie oraz wszelkie składki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • biuro@polwork.pl

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: 0048724799864

źródło: http://www.praca4u.net/regipsiarz-monter-suchej-zabudowy-munster-id591164.html

ID ogłoszenia: 574592fe69f424c3