€ 10-12

Oferta pracy w Niemczech od zaraz jako magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy, Hesja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hessen
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Rok
  • Opublikowany: Wrzesień 17, 2019 2:00 am

Na terenie Hesji aktualna propozycja pracy w Niemczech dla magazynierów z uprawnieniami na wózki widłowe. Ogłoszenie adresowane do kandydatów ze znajomością języka niemieckiego.

Firma Logistic Competence Team poszukuje obecnie pracowników magazynowych w pełnym wymiarze godzin do pracy w Hessen.

Opis stanowiska:
– Praca na lini produkcyjnej
– Obsługa maszyny
– Kontrola jakości
– Pakowanie, komisjonowanie oraz sortowanie towaru

Wymagania:
– Znajomość języka niemieckiego
– Doświadczenie (magazyn)
– Dyspozycyjność
– Praca zespołowa

Oferujemy:
– Ponadtaryfowe wynagrodzenie
– Pełen wymiar godzin
– Stałe zatrudnienie
– Premie świąteczne i urlopowe
– Zwrot za dojazd do pracy

Osoby zainteresowane proszę o składanie CV na adres e-mail lub bezpośrednio kontakt telefoniczny

ID ogłoszenia: 9065d7f992aa767c

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: zNosalem
  • Zarejestrowany od: Wrzesień 16, 2019

Inne przedmioty dodane przez zNosalem

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez zNosalem »