Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 16 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz jako kierowca kat.B (dostawca), Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: maj 10, 2024 00:35
  • Wygasa: 1 dzień, 8 godzin
Oferta pracy w Niemczech od zaraz jako kierowca kat.B (dostawca), Norymberga

Opis

Na terenie Norymbergi od zaraz ciekawa oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie na stanowisku dostawcy przy przewożeniu różnych produktów. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewnione.

Opis stanowiska

Załadowanie samochodu z magazynu zgodnie z informacjami wykazanymi w aplikacji zainstalowanej w prywatnym smartfonie. W aplikacji wskazane zostaną adresy dostawy załadowanych produktów, a następnie odbioru/załadunku kolejnych.

Rodzaj przewożonych produktów: odzież robocza, wypożyczona ochronna odzież robocza, ścierki do czyszczenia maszyn i mat pochłaniających olej, rolki ręczników, maty przeciwpyłowe, wyposażenie systemów dozowników, nakładek na mopy i ściereczki z mikrofibry.

Praca wykonywana jest samodzielnie. W pierwszym tygodniu dostępna jest pomoc opiekuna.

Po zakończonej trasie rozładunek i posprzątanie samochodu.

Wymagania

Wymagane prawo jazdy kat B., doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy oraz znajomość niemieckiego umożliwiającą dogadanie się oraz własny telefon (smartphone).

Wymagane są badania psychotechniczne.

Oferujemy

stawka 15-16 euro brutto/h

wynagrodzenie ok. 1700-1800 € netto miesięcznie

program Zarabianie przez Polecanie – otrzymasz dodatkowo 150 euro brutto za każdą poleconą osobę

zapewnione zakwaterowanie w dobrym standardzie, opłacone przez pracodawcę możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia

elastyczny termin rozpoczęcia pracy – im szybciej wyjedziesz tym szybciej zaczniesz zarabiać

zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (na podstawie faktur za paliwo, biletów)

praca zmianowa i możliwość nadgodzin przy większej ilości pracy

dodatki za pracę w porze nocnej płatne dni świąteczne – ustawowo wolne w Niemczech stała opieka polskojęzycznego koordynatora w Niemczech lub z biura w Polsce

24 dni płatnego urlopu w ciągu roku

polska umowa o pracę tymczasową(do wyboru warunki niemieckie lub polskie) – legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec

pomoc w załatwieniu zameldowania

praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością przedłużenia współpracy pomoc w załatwieniu spraw formalnych oraz organizacji wyjazdu do Niemiec

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96, HR Now z siedzibą w 32-050 Skawina, ul. Gen. Emila Fieldorfa “Nila” 7 oraz HR Creator z siedzibą w 30-390 Kraków, ul. Zawiła 69. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

HR Now jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 24977.

HR Creator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 14997.

ID ogłoszenia: 116639d2ddbb281

 

ilość wszystkich wyświetleń: 27, dzisiaj: 0

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.