€ 12,4-14,4€

Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka w budownictwie pracownik budowlany, brukarz, operator maszyn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hessen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: praca stala / do ustalenia
  • Opublikowany: lipiec 16, 2021 00:18

Na terenie Hesji od zaraz oferta pracy w Niemczech w budownictwie bez znajomości języka dla pracowników budowlanych, brukarzy, operatorów maszyn. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Nasza firma specjalizuje się w pracach budowlanych związanych z architekturą krajobrazu. Realizujemy projekty takie jak ogrody prywatne, parki miejskie czy parkingi. Do głównych zadań naszych pracowników należą prace ziemne, brukarskie oraz pielęgnacja ogrodów. Realizujemy zlecenia przy użyciu specjalistycznego sprzętu i maszyn budowlanych.

Nasze oczekiwania:

· doświadczenie budowlane i umiejętność obsługi maszyn budowlanych (mile widziane)

· elastyczność, odpowiedzialność i zaangażowanie

· chęć przejmowania nowych zadań

· prawo jazdy klasy B lub BE

Przyszłe obowiązki:

· realizacja projektów dla klientów w strefie inwestycji publicznych i prywatnych

Balzer Garten- und Landschaftsbau
Natursteinhandel GmbH
Friedhofstr. 1
35232 Buchenau-Dautphetal

a.skomorochow@balzer-gartengestaltung.de

tel. +49 (0) 6466 9137 41

ID ogłoszenia: 81960f02e0d5aec1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: sko_a
  • Zarejestrowany od: lipiec 15, 2021

Inne przedmioty dodane przez sko_a

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez sko_a »