€ 1250 euro brutto plus dodatki

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na magazynie bez znajomości języka Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: Październik 5, 2015 12:12 am

Hurtownia odzieżowa z Hannoveru zatrudni od zaraz pracownika na stanowisko komisjonera. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego na magazynie.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Hannover, Niemcy

Zarobki: 1250 euro brutto plus dodatki

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • komisjonowanie odzieży
  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem
  • rozkładanie produktów zgodnie z ich miejscem na magazynie
  • metkowanie
  • kontrola jakości
  • montowanie, zakładanie zabezpieczeń antykradzieżowych
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • silna motywacja
  • bardzo dobra kondycja fizyczna

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz
  • wynagrodzenie w postaci stawki podstawowej plus dodatków i premii
  • praca w systemie zmianowym
  • szkolenie wprowadzające
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Magazynier w hurtowni odzieżowej, Hannover” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 36356103760d0b3a

2 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech na magazynie bez znajomości języka Hannover”

  1. Witam, jestem zainteresowana praca, mam już zameldowanie w Hannover, mój mail kles1509@gmail.com

  2. Beschaftigung@germanymail.com na Październik 10, 2015 @ 8:19 am

    Witam serdecznie jestem osoba który enteresuje państwo oferty chętny do pracy pozdrawiam,