€ 1600/mc netto

Oferta pracy w Niemczech na budowie od zaraz dla malarza-tapeciarza Straubing

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Straubing
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: luty 20, 2020 00:15

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Straubingu na stanowisku malarza-tapeciarza. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie z bezpłatnym zakwaterowaniem przy malowaniu, tapetowaniu i wykończeniach mieszkań.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Straubing, Niemcy

Pensja: 1600 euro netto miesięcznie

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej należy przygotowywanie powierzchni, malowanie oraz tapetowanie

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie
  • zręczność
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie kilkuletniego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • atrakcyjne zarobki do 1600 euro netto miesięcznie przy wypracowaniu 151,67 godzin na miesiąc
  • premie wakacyjną oraz świąteczną
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • 24 dni płatnego urlopu rocznie
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie
  • pracodawca gwarantuje odprowadzanie składek
  • opcja przejścia na bezpośrednie zatrudnienie po 9 miesiącach

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

  • Grzegorz Kitzka: +49 821 508 539 13 lub+48 533 456 485

Dzwonić można od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9:00 do 17:00 oraz w piątki od 9:00 do 14:00.

źródło: www.jobs.pl/malarz-tapeciarz-oferta-3327562

ID ogłoszenia: 165e4ae4eec5061