€ 9-10 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech na budowie dla monterów płyt gipsowych Mühldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mühldorf
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Marzec 7, 2015 8:33 am

Oferta pracy w Niemczech w budownictwie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie z Mühldorf dla monterów płyt kartonowo-gipsowych ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Mühldorf
Wynagrodzenie: 9-10 euro/h brutto
Numer referencyjny: 28/GK/DE/15

Zadania:
Zatrudnienie odbywa się na budowie gdzie należy montować ścianki działowe i sufity podwieszane (płyty kartonowo-gipsowe). Następnie pracownik będzie wykańczać swoją pracę wygładzając i malując ściany.

Wymagania:
– brak przeciwwskazań do wykonywania danej pracy
– dobra znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie w budownictwie jest wymagane
– sprawne dłonie
– zwinność w trakcie wykonywania zadań
– dokładność, dbanie o szczegóły i efekt wykończenia
– samodzielność wykonywania prac

Oferujemy:
– dodatki do podstawowego wynagrodzenia
– zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie budowlanej
– podpisanie umowy o pracę na warunkach niemieckich
– samodzielność wykonywania zadań

Aplikacja:
Osoby zainteresowane niniejszym ogłoszeniem prosimy o przesłanie wszystkich niezbędnych dokumentów na maila: budowa@gpjc.eu
W tytule ogłoszenia koniecznie trzeba umieścić numer referencyjny ogłoszenia: 28/GK/DE/15

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-przy-regipsach-dla-monterow-budowlanych-muhldorf/

ID ogłoszenia: 58154fab1eb467e0