€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech na budowie dla monterów okien, Hamburg 14.01

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: styczeń 11, 2019 07:06

Od zaraz możliwa legalna praca w Niemczech na budowie w charakterze montera okien. Zatrudnienie w rejonie Hamburga z zakwaterowanie opłaconym przez pracodawcę.

Firma budowlana zatrudni monterów okien- Niemcy
Lokalizacja: Hamburg od 14.01
Obowiązki:
• prace przygotowawcze
• montaż okien
• osadzanie parapetów
Wymagania:
• doświadczenie przy montażu okien (PCV, drewniane)
• mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
• Legalne, stabilne zatrudnienie
• Ubezpieczenie,
• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę,
• Zarobek min. 9500zl na rękę przy podwykonawstwie i 180h/mc

KONTAKT: +48 577-511-922 lub +48 730-850-914.

ID ogłoszenia: 6035c346ec9b11f1