€ 14 €/h

Oferta pracy w Niemczech na budowie dla elektryków od zaraz, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: praca na stałe
  • Opublikowany: kwiecień 20, 2022 2:04 am

Firma działająca m.in. w Hamburgu od zaraz poszukuje doświadczonych elektryków budowlanych do podjęcia pracy w Niemczech w budownictwie przy montażu instalacji.

OSTROVSKI specjalizuje się w pracach związanych z szeroko pojętą elektryką. Od ponad 5 lat działamy na rynku polskim, swoje usługi prowadzimy również w Niemczech i Belgii. Poprzez dynamiczny rozwój. Ostrovski sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko ELEKTRYKA do pracy na terenie Niemiec.

Poszukiwany – Elektromonter, Elektryk budowlany/przemysłowy, Monter instalacji teletechnicznych ze znajomością elektryki.

Zakres obowiązków:

– Montaż tras kablowych w rurkach instalacyjnych, montaż korytek kablowych.
– Wyszukiwanie i usuwanie usterek i awarii w instalacjach elektrycznych niskiego napięcia
– Czytanie rysunków technicznych i planów budowy, praca w oparciu o dokumentację,
– Montaż skrzynek teletechnicznych i podłączenie ich do zasilania.
– Montaż instalacji światłowodowych w budynkach – szkolimy na miejscu.
– Podłączanie gniazd antenowych i internetowych.
– Sporządzanie raportów z wykonanej pracy
– Dbanie o powierzone narzędzia, elektronarzędzia i samochody
– Sumienne wykonanie zleconych prac

Wymagamy:

– Minimum 3 – letniego doświadczenia jako Elektryk w branży budowlanej / przemysłowej – wymagane
– Doświadczenie montażu instalacji elektrycznych i podłączeniu rozdzielnic – wymagane
– Wykształcenia technicznego lub zawodowego w zawodzie Elektryk lub pokrewnym – wymagane
– Umiejętności czytania planów i schematów elektrycznych. – wymagane
– Znajomość języka niemieckiego na poziomie min B1 – wymagane
– Prawo jazdy kat. B (minimum 1 rok) – wymagane
– Zaangażowania i dbałości podczas wykonywania powierzonych zadań, umiejętności utrzymania porządku w miejscu pracy, umiejętności pracy w grupie i utrzymania dobrych relacji – wymagane
– Dobrej organizacji pracy i dbałości podczas wykonywanej pracy – wymagane

Oferujemy:

– Stałą pracę, ciągłość zleceń
– Wynagrodzenie od 14 euro netto na godzinę, ok. 50h w tygodniu
– Zatrudnienie na umowę dla osób bez działalności
– Współpraca B2B – własna działalność gospodarcza z A1
– Miłą atmosferę oraz współpracę z otwartymi, chętnymi do pomocy ludźmi,
– Opiekę koordynatora w języku polskim, również po godzinach pracy,
– Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach,
– Przejazdy zagraniczne i dojazdy do pracy, auto służbowe i karty paliwowe
– Planowane z wyprzedzeniem zjazdy ok. 4-5 tygodni / ok. 1 tydzień – *w zależności od terminów budowy, z możliwością dogadania w sprawach indywidualnych.
– Auto do dyspozycji ekipy w czasie wolnym,
– Odzież roboczą, niezbędny zestaw narzędzi podręcznych i elektronarzędzi
– Terminowe wypłaty,
– Możliwość otrzymania zaliczki już po kilku dniach pracy,
– Pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności przed wyjazdem.
– Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zdobycie dużego i różnorodnego oświadczenia w ciekawych projektach.

rekrutacja@ostrovski.pl

ID ogłoszenia: 312625ed6b9174b0

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Ostrovski Sp. z o. o.

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Ostrovski Sp. z o. o. »