Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,600.00

Oferta pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych do Pana 76l. Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Październik 9, 2018 3:25 am
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oferta pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych do Pana 76l. Frankfurt nad Menem

Opis

W rejonie Frankfurtu nad Menem potrzebna rzetelna opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece nad seniorem w wieku 76 lat, który cierpi na demencję, parkinsona i jest osobą po wylewie.

HDOmedical zatrudni Opiekunkę, Opiekuna, Frankfurt /Sachsenhausen, 1600€ Planowany termin wyjazdu: od 26.11.2018 na 2 miesiące

Wymagania: Opiekunka z wykształceniem medycznym z dobrą znajomością języka niemieckiego. Wynagrodzenie (Euro netto/miesiąc): 1500€ plus zwrot kosztów podróży 180€ plus premia świąteczna Opis zlecenia: Pan (lekarz) 76-lat, ok. 80 kg.

Senior ma Parkinsona, demencję, po dawnym wylewie. Obecnie przebywa w domu opieki. Porusza się na wózku, ma pieluchy. Senior ma problemy z komunikacją, rano i wieczorem przychodzi Pflegedienst do mycia i transferu. Pan ma też terapeutę, noce spokojne.

Mieszka w bardzo ładnym ,dużym mieszaniu z bardzo miła żona. Pani nie wymaga ani opieki, ani pomocy, jest jeszcze aktywna społecznie.

Raz w tygodniu przychodzi Pani do sprzątania. Dla opiekunki jest pokój z prysznicem i internetem, Bardzo dobre warunki mieszkaniowe i bytowe, centrum Frankfurtu. HDOmedical zapewnia pełen zakres świadczeń i ubezpieczeń. Zgłoś się już dziś! Aplikacje (cv+zdjęcie) prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@hdomedical.pl lub prosimy o kontakt tel.: PL +48 669 914 984; PL +48 669 913 033

     

ID ogłoszenia: 9545bb74751731ec

ilość wszystkich wyświetleń: 434, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.