€ 13,00 € brutto + BZ + Dieta

Oferta pracy w Niemczech dla spawaczy 135 w stoczni Kiel, Rendsburg, Flensburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kiel
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: styczeń 25, 2019 05:57

Agencja rekrutacyjna dla swojego kontrahenta poszukuje pilnie wykwalifikowanych spawaczy 135 do podjęcia pracy w Niemczech w stoczni przy spawaniu sekcji i modułów statków.

DIE JOBMACHER GmbH jest niemiecką firmą, która nadaje szerokiej wiedzy i doświadczenia swoim kandydatom w zakresie techniczno-handlowym, oraz nowe perspektywy w odpowiednim miejscu pracy z różnymi zadaniami. Jako ekspert wspierasz renomowane przedsiębiorstwa w realizacji ich wyzwań.
Nie jesteś zadowolony z aktualnej pracy? Zastanawiasz się nad zmianą? To jesteś odpowiednim kandydatem. Dział rekrutacyjny dla oddziałów DIE JOBMACHER poszukuje doświadczonych spawaczy 135 chcących rozwijać swoje umiejętności w redomowanych firmach. Cieszymy sie z Twojego zainteresowania oraz Twojej aplikacji – aktualnie nas wspierwsz.

Lokalizacje: Kiel, Rendsburg, Flensburg
Zakres obowiązków:
• Spawanie sekcji i modułów statku w różnych pozycjach na statkach oraz warszacie
• Używane metody 135

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe: mechanik konstrukcji, spawacz lub pokrewne
• Doświadczenie jako spawacz ww. metody – preferowane doświadczenie w przemyśle stoczniowym
• Ważne certyfikaty spawalnicze
• Komuniktywna znajomość jęzka niemieckiego
• Umiejętność pracy w grupie, elastycyność, samodzielność
• Wymagamy gotowości do pracy zmianowej i nadgodzin
• Prawo jady kat. B (Mile widziany własny samochód)

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• Wszelkie świadczenia socjalne odprowadzane na ternie Niemiec (ubezpieczenie zrdowotne, składka emerytalna, opiekuńcza oraz na wypadek bezrobocia)
• Gratyfikacje bożonarodzeniową i dodatek urlopowy
• Płatny urlop
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Dieta za kazdy przepracowany dzień
• Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
• Telefon służbowy z flatrate (Apple iPhone lub Samsung Galaxy) również do prywatnego użytku
• Ubrania robocze oraz narzędzia
• Praca długoterminowa w renomowajej firmie
• Kompleksową opiekę przed jak i w trakcie współpracy
• FLEVER
Kontakt: recruitment@die-jobmacher.de

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać z tematem wiadomości: “SPAWACZ 135”

ID ogłoszenia: 4685c49c4c10130a