€ 11 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech dla par pakowanie wędlin bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do końca czerwca 2017
  • Opublikowany: Styczeń 16, 2017 4:58 pm

Oferujemy możliwość zatrudnienia od zaraz w zakładzie z Hamburga dla par przy pakowaniu wędlin. Tymczasowa praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz wędliny
Miasto: Hamburg, Niemcy
Wynagrodzenie: 11 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz
Czas trwania umowy: do końca czerwca 2017

Obowiązki:

  • celem osoby zatrudnionej jest ułożenie na tackach odpowiedniej ilości plastrów, tak aby mieściły się w zalecanym przedziale wagowym oraz zapakowanie ich w odpowiedni sposób
  • pracownik będzie zatem obsługiwał taśmę produkcyjną, wagę, maszynę do pakowania oraz kontrolował jakość
  • zadania będą przydzielane po przejściu szczegółowego szkolenia pracowniczego
  • na miejscu zapewnione jest wsparcie i wdrożenie w języku polskim

Oczekiwania:

  • skrupulatność
  • przestrzeganie norm i zasad zakładowych jak i wykonywanie zadań zgodnie z BHP
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • gotowość do przejścia badań w niemieckim sanepidzie
  • zdolności do pracy w zespole, komunikatywność
  • łatwość w przyswajaniu nowych rzeczy

Oferujemy:

  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie w cenie 200 euro od osoby lub 300 euro od pary
  • zatrudnienie na czas określony od zaraz do końca czerwca 2017
  • dala pracowników którzy będą najlepiej wywiązywać się z powierzonych obowiązków możliwość przedłużenia umowy
  • bogate zaplecze socjalne

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Praca Niemcy przy pakowaniu wędliny, Hamburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 772587cbd96b87df

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech dla par pakowanie wędlin bez języka Hamburg”

  1. dunajska.renata na Luty 7, 2017 @ 12:56 pm

    Witam! Jestem zainteresowana pracą, wysłałam na powyższy adres email moje aplikacje. Oto mój numer kontaktowy +49 15217250161.