€ do ust.

Oferta pracy w Niemczech dla par od zaraz pakowanie słodyczy bez języka Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 24, 2020 05:16

Zakład z Berlina poszukuje dyspozycyjnych pakowaczy do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz. Zatrudnienie przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka z zapewnionym na miejscu zakwaterowaniem nieodpłatnym.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowane zadania produkcyjne, polegające na manualnym pakowaniu oraz układaniu wyrobów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie jakości czekoladek
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • własne auto do dojazdów – może być jedno na parę/grupę
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres przynajmniej 2-3 miesięcy
  • opcja kontynuowania zatrudnienia przy obecnym projekcie lub innych, podobnych
  • zakwaterowanie zorganizowane w pełni wyposażonym mieszkaniu z internetem
  • 24 dni urlopu wypoczynkowego rocznie
  • dobre wynagrodzenie i do tego premie oraz dodatki
  • pomoc koordynatora Polaka
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/slodycze-pakowanie2020

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/305238/0

ID ogłoszenia: 4835e2a2136eb574

5 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech dla par od zaraz pakowanie słodyczy bez języka Berlin 2020”

  1. Patrycja2510 na styczeń 24, 2020 @ 09:43

    Witam, proszę o kontakt pod numer 605786297.

  2. Witam.Jestem zainteresowana tą ofertą ,chodzi o dwie osoby.proszę o kontakt.(edyta_2002@o2.pl

  3. Witam.Jestem zainteresowana ofertą,jest nas dwie
    Proszę o kontakt 665862902

  4. Witam jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt na numer 513 353 361 lub email robson10.10@o2.pl

  5. witam jesteśmy z mamą zainteresowane proszę o kontakt na email : xrhyzy@gmail.com