€ ok. 12,25/h + dodatki

Oferta pracy w Niemczech dla glazurnika bez języka na budowie Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: styczeń 22, 2019 06:03

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla glazurników-kafelkarzy również bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hamburgu przy wykończeniach, remontach związanych z układaniem płytek.

Stanowisko: Glazurnik – pracownik budowlany

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 20

Zarobki: 12,25 euro brutto na godzinę pracy plus diety za delegacje w wysokości od 20-40 euro w zależności od kilometrówki co w przeliczeniu daje około 7-12 tys.

Zakres zadań:

  • praca na budowie dla glazurników przy układaniu płytek i fugowaniu

Oczekiwania:

  • prawo jazdy i własne auto będzie mile widziane
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • autem będzie znajomość języka niemieckiego
  • pełna samodzielność w pracy
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na czas nieokreślony, podpisanej z pracodawcą
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • urlop płatny do 30 dni w roku
  • pracę na pełny etat
  • możliwość zorganizowania zakwaterowania na miejscu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie CV na adres:

  • info@karriere360.eu

źródło: https://www.infopraca.pl/praca/glazurnik/niemcy-hamburg/14414135

ID ogłoszenia: 7255c461a5e47c65