€ 1650 euro brutto miesięcznie

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka produkcja jogurtów od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 4, 2016 02:15

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego na produkcji jogurtów. Zatrudnienie w fabryce z Monachium od zaraz z zapewnionym na miejscu zakwaterowaniem odpłatnym.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 1650 euro brutto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • prace produkcyjne polegające na kontroli jakości wskaźników oraz procesów produkcyjnych
  • kontrolowanie jakości
  • obsługiwanie maszyn do mieszania i podgrzewania składników – po uprzednim szkoleniu

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • duża dokładność przy wykonywaniu zadań
  • zdolność do pracy zespołowej
  • umiejętność szybkiego wykonywania zadań

Zapewniamy:

  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • uczciwe warunki zatrudnienia z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca na produkcji jogurtów, Monachium” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 78157018ab236042

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka produkcja jogurtów od zaraz Monachium”

  1. Witam, jestem zainteresowany pracą. Jestem młody, energiczny, zdyscyplinowany, bez nałogów. Posiadam niemieckie badania ważne. Kontakt 506 613 839.

  2. Witam serdecznie jestem zainteresowana praca prosze o kontakt 00048660990708 pozdrawiam Katarzyna.