€ 13,00 €/h brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka sprzątanie przemysłowe na produkcji w Brilon

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Brilon
  • Opublikowany: grudzień 21, 2021 02:10

Od zaraz w mieście Brilon propozycja pracy w Niemczech przy sprzątaniu przemysłowym na terenie zakładu produkcyjnego. Oferta bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Szukasz pracy bez specjalistycznych wymagań w Niemczech? Mamy dla Ciebie propozycję, poszukujemy pracowników porządkowych odpowiedzialnych za utrzymanie porządku na terenie zakładu produkcyjnego.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

– czyszczenie różnych systemów produkcyjnych i instalacji wentylacyjnej (czyszczenie rur, odkurzanie itp.),
– mycie podłóg i podobne zadania.

Miejsce pracy zlokalizowane jest w miejscowości Brilon, około godziny jazdy samochodem z Dortmundu.

Wymagania:
Nie wymagamy doświadczenia, kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego

UWAGA: ze względu na obecne przepisy na terenie Niemiec wszyscy pracownicy muszą być zaszczepieni, być ozdrowieńcami lub wyrażać zgodę na codzienne testowanie przed wejściem na miejsce prac. Testy są bezpłatne. W przypadku wyrażenia przez pracownika chęci zaszczepienia
się oferujemy pomoc w umówieniu terminów online

Oferujemy:
– bonus 100€ jeżeli rozpoczniesz pracę przed 20.12.2021 wypłacony po pierwszym przepracowanym miesiącu
– umowę o pracę zgodną z niemieckim prawem,
– stawkę podstawową 13,00 €/h brutto,
– 125% stawki za każdą godzinę pracy ponad 40 h/tydz oraz pracę w soboty i na zmianach nocnych (od 22:00 do- 6:00)
150% stawki za każdą godzinę pracy w niedzielę (także przy przepracowaniu mniej niż 160 h/mies)
200% stawki za każdą godzinę pracy w święta przypadające w tygodniu (także przy przepracowaniu mniej niż 160 h/mies)
– 225% stawki za każdą godzinę pracy w: Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok
– bezpłatne ubranie robocze,
– możliwość zakwaterowania w mieszkaniu w pobliżu fabryki.

Uwaga! Ze względu na aktualne regulacje w branży hotelarskiej na terenie Niemiec z naszego zakwaterowania mogą skorzystać wyłącznie osoby zaszczepione przeciwko COVID oraz ozdrowieńcy.

Zaufaj nam i skorzystaj z:
– zatrudnienia na podstawie
– niemieckiego prawa pracy przez niemiecką, licencjonowaną agencję, z którą podpiszesz jasną umowę, a w razie potrzeby uzyskasz pomoc koordynatora,
– kompleksowego pośrednictwa w kontakcie między Tobą a pracodawcą,
– 30% rabatu na usługi TimeTax dot. Niemiec, w tym:
– rozliczenie podatku dochodowego (za rok przepracowany z agencją WorkInDE/time2work),
– uzyskanie świadczenia kindergeld,
– możliwości negocjacji stawki z Pracodawcą w Twoim imieniu,
– całkowicie bezpłatnego procesu rekrutacji.

Uwaga, w Niemczech na stawkę netto składa się wiele indywidualnych czynników, które uniemożliwiają precyzyjne podanie kwoty netto. Zakładając, że pracownik zostanie zakwalifikowany do tzw. pierwszej klasy podatkowej jego wynagrodzenie, w ramach tej oferty, może wynieść 9,20€/h netto. Precyzyjne i ostateczne określenie stawki ma miejsce w momencie podpisania umowy, a powyższa informacja zawiera wyłącznie dane szacunkowe.

ID ogłoszenia: 48561bc6935465b3

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: T2W
  • Zarejestrowany od: grudzień 17, 2021

Inne przedmioty dodane przez T2W

Ostatnie przedmioty dodane przez T2W »