€ 10,15 €/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz produkcja el. plastikowych w Goslar

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Goslar
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 12, 2021 03:38

Fabryka z Goslar poszukuje od zaraz kandydatów do legalnej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy produkcji el. plastikowych. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik na produkcji elementów plastikowych

Miejsce zatrudnienia: Goslar, Niemcy

Wynagrodzenie: 10,15 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji elementów plastikowych
  • do zadań należeć będzie wykonywanie prac produkcyjnych przy pakowaniu, sortowaniu, przeprowadzaniu kontrolo jakości
  • inne zadania zlecane przez koordynatora, np. porządkowe

Oczekiwania:

  • chęć podjęcia pracy na stałe
  • gotowość do podjęcia pracy na zmianie porannej i popołudniowej
  • przykładanie się do obowiązków
  • wysoka precyzja
  • preferowane zgłoszenia od pań

Zapewniamy:

  • przestrzeganie wysokich standardów bezpieczeństwa
  • pracownicy przechodzą testy na covid-19
  • legalne warunki zatrudnienia i niemiecką umowę o pracę
  • satysfakcjonujące zarobki wypłacane w terminie
  • pomoc w zorganizowaniu transportu
  • zamieszkanie
  • pomoc koordynatora
  • opcja wzięcia udziału w programie poleceń pracowniczych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/produkcja-goslar

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-przy-produkcji-elementow-plastikowych-w-niemczech-CID4-IDIzNEx.html

ID ogłoszenia: 7296046c91541d26