€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech 2015 opiekunka dziecięca bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 21, 2015 00:09

Rodzina polsko-niemiecka zatrudni opiekunkę dziecięcą do pracy w Niemczech na wakacje 2015. Ogłoszenie z Hamburga dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca – au pair

Lokalizacja: Hamburg

Termin: praca na wakacje 2015, od maja/czerwca do końca września 2015

Wynagrodzenie: w postaci kieszonkowego

Opis zadań:

  • Wyjazd na wakacje do pracy u rodziny polsko-niemieckiej.
  • Opieka nad dwójką dzieci, chłopcem 3 lata i dziewczyną 5 lat. Dzieci na co dzień nie sprawiają trudności wychowawczych.
  • Prace przy opiece nad dziećmi, wychodzeniem na spacery, zajmowaniem czasu aby nie siedziały bezczynnie przed komputerem i telewizorem.
  • Inne zadania domowe.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna
  • umiejętność postępowania z dziećmi
  • optymizm, empatia
  • doświadczenie w opiece nad dziećmi
  • brak nałogów
  • kreatywność
  • optymizm
  • umiejętność sprawnego rozplanowania dnia

Oferujemy:

  • pracę na wakacje
  • zapewniony kurs językowy
  • oddzielny pokój
  • pełne wyżywienie
  • atrakcyjne kieszonkowe
  • przeważnie wolne weekendy, a praca po 7 godzin dziennie od poniedziałku do piątku – tak aby osoba która przyjeżdża miała czas pozwiedzać na własną rękę
  • bilet na komunikację miejską
  • rodzinną atmosferę

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: OD/02/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 1254bd3aaa2232c

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech 2015 opiekunka dziecięca bez języka Hamburg”

  1. nr. ref. OD/02/15 na styczeń 28, 2015 @ 12:29

    Witam,

    mam 20 lat i jestem studentką na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia, miłą i dyskretną.
    Posiadam doświadczenie w opiece nad dziećmi ( byłam opiekunką na okres wakacyjny, często zajmuję się siostrzenicą, jestem wolontariuszką na Ekonomicznym Uniwersytecie Dziecięcym). Potrafię zaopiekować się dziećmi i kreatywnie spędzać z nimi czas. Jestem osobą odpowiedzialną i sumienną. Przy mnie dzieci na pewno mogą czuć się bezpiecznie i swobodnie. Jestem w stanie przygotowywać dzieciom posiłki i pomóc w pracach domowych. Potrafię w stopniu komunikatywnym posługiwać się językiem niemieckim co na pewno ułatwi mi codzienne życie w Hamburgu. Nie palę, nie piję, jestem osoba nie karaną.

    Bardzo mi zależy na tej pracy i proszę o odpowiedź.

    Pozdrawiam
    Anna Skoczylas