€ 14/h brutto

Oferta praca Niemcy od zaraz przy sprzątaniu siłowni w Dortmundzie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 18, 2019 03:37

Aktualnie szukamy chętnych z podstawową znajomością języka do sprzątania w siłowni oraz fitness klubie z Dortmundu. Oferta pracy w Niemczech na stanowisku sprzątaczki bądź sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Dortmund, Niemcy

Pensja: 14 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: start od października 2019

Liczba wakatów: 5

Obowiązki:

  • dbanie o porządek w siłowni oraz klubie fitness
  • do zadań należy dezynfekowanie sprzętów do ćwiczeń, sprzątanie toalet, natrysków oraz przebieralni, mycie luster, szyb, okien itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • do wglądu zaświadczenie o niekaralności
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • pracowitość, zaangażowanie, sumienność
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta przez cały okres zatrudnienia
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • solidne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania aplikacji mailowo, z załączeniem niezbędnych dokumentów na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Sprzątanie siłowni i klubu fitness, Dortmund, październik/2019″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-sprzatanie-w-silowni-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 2505da8cc5522fff