€ 9 euro brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka Dortmund sortowanie odpadów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 23, 2015 18:27

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy sortowaniu śmieci. Zatrudnienie do podjęcia od zaraz przy recyklingu w Dortmundzie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Start: od zaraz

Miasto: Dortmund

Wynagrodzenie: 9 euro brutto/h

Obowiązki:

  • sortowanie odpadów przy taśmach oraz stołach do segregacji
  • rozdzielanie śmieci według klasyfikacji dostępnej

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy za granicą od zaraz
  • szybkie tempo pracy
  • samodzielność ale równocześnie umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • pracodawca oferuje pomoc w zorganizowaniu zamieszkania w Dortmundzie
  • satysfakcjonujące zarobki
  • pracę od zaraz
  • odpowiednią odzież roboczą
  • środki ochrony osobistej
  • umowę o pracę zgodną z normami niemieckimi z uwzględnieniem ubezpieczenia oraz odprowadzania składek
  • szkolenie wprowadzające

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sortowanie odpadów, Dortmund

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 55356527e5e34051