€ 12 000

Oferta fizycznej pracy w Niemczech jako monter izolacji termicznej Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: na czas określony
  • Opublikowany: październik 3, 2017 01:48

Firma ze Stuttgart poszukuje kandydatów do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech na stanowisku montera izolacji termicznej. Zatrudnienie dla osoby z doświadczeniem i znajomością języka.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta – przedsiębiorstwa świadczącego usługi w zakresie prac: termoizolacyjnych, antykorozyjnych, zbrojarskich, ciesielskich, betonowania, a także montażu płyt gipsowo-kartonowych poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko:
MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ
Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
– poprawne wykonywanie: izolacji, oblachowania wyznaczonych odcinków
– wykonanie wycinek w blasze i ich obróbka

Wymagania:
– doświadczenie zawodowe minimum roczne
– znajomość czytania rysunku technicznego
– prawo jazdy kat. B
– rzetelność i zaangażowanie
– w razie potrzeby gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane:
– wykształcenie kierunkowe
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
– umowa o pracę na czas określony
– atrakcyjne wynagrodzenie od 12 000 zł brutto/miesięcznie
– możliwość awansu zawodowego
– zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
– bezpłatne przejazdy z/do kraju
– zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem serwisu.

Poniższa oferta ma charakter pracy stałej.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

ID ogłoszenia: 2259ce1fd1bf08a

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Rekrutacja FallWork

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Rekrutacja FallWork »