€ 12,50 euro brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 23, 2017 23:28

Opcja zatrudnienia w Monachium dla osób bez znajomości języka przy przeprowadzkach. Oferta fizycznej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz. Pracodawca posiada jeszcze dwa wakaty.

Stanowisko: Pracownik przy przeprowadzkach
Miasto: Monachium, Niemcy
Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy
Liczba miejsc obsadzonych: 2
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się wsparciem przeprowadzek firm oraz klientów prywatnych
  • są to zadania wymagające dużej dokładności i ostrożni aby nie uszkodzić mienia klienta

Oczekiwania:

  • wytrzymałość i duża siła fizyczna
  • doskonała sprawność
  • zręczność, zwinność
  • samodzielność, kreatywność i zdolność do logicznego myślenia
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • mile widziane zgłoszenia od osób z prawem jazdy kat.C

Oferujemy:

  • przynajmniej 160 godzin pracy na miesiąc
  • zatrudnienie w firmie gdzie dużą część pracowników stanowią Polacy, Litwini i Bułgarzy
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu – z reguły są to całe domy które wynajmują wspólnie pracownicy
  • pomoc w sprawach formalnych niezbędnych do podjęcia legalnej pracy w Niemczech
  • dodatki za pracę zmianową +25%, weekendy +50% i święta +100%

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości email, zatytułowanej odpowiednio: “przyprzeprowadzkach/04/2017″ na poniższy adres:

  • zuver-cv@consultant.com

Prosimy pamiętać aby załączyć w zgłoszeniu aktualne CV oraz LM.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-monachium/

ID ogłoszenia: 56258d266377d8a0