€ 2500 +dieta +mieszkanie

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 31, 2020 03:29

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie przy przeprowadzkach z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: miesięcznie 2500 euro brutto plus dieta i zakwaterowanie

Termin: od zaraz

Wakaty: 4

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w Berlinie, praca będzie wykonywana w obrębie miasta w okolicach oraz w delegacjach z noclegiem
  • konieczna dobra współpraca i pomoc sobie nawzajem
  • obowiązkiem będzie odpowiednie zabezpieczenie i załadunek rzeczy klientów na samochód dostawczy, przewóz oraz rozładunek na miejscu

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowanie na miejscu
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • przyjazne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie i opiekę medyczną
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • opcja zatrudnienia na stałe dla pracowników najlepszych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. pw/b/02/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-przy-przeprowadzkach-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 5115e3331e4f1a80

4 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach od zaraz Berlin”

  1. Zbyszek1980 na luty 3, 2020 @ 18:31

    Witam, Jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz. 39 lat ,mobilny,dyspozycyjny, pracowity,wydajny. Proszę o kontakt. 696774667

  2. Matek122 na luty 7, 2020 @ 14:36

    witam jestem zainteresowany Pracą Proszę o Kontakt 506294936

  3. Jacek Maciag na luty 12, 2020 @ 09:48

    witam
    zainteresowany jestem praca
    posiadam prawo jazdy aktualne
    kontakn tel.601213350

  4. bajkmoto na luty 13, 2020 @ 01:54

    Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy, mieszkam w Berlinie, proszę o kontakt +4915211637562