€ 11,25 €/h +zakwaterowanie

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech 2022 bez języka zbiory warzyw w szklarni z Torgau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Torgau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 14, 2021 2:55 am

Od zaraz (styczeń 2022) sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach warzyw szklarniowych – papryki, pomidorów. Zatrudnienie bez znajomości języka w szklarni z Torgau. Zakwaterowanie darmowe zapewnione dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów papryki

Miejsce zatrudnienia: Torgau, Niemcy

Zarobki: 11,25 euro brutto na godzinę pracy i darmowe zamieszkanie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od stycznia 2022

Wakaty: 10

Obowiązki:

  • sezonowa praca w szklarniach przy pomidorach i papryce
  • do zadań należeć będzie zbiór warzyw, pakowanie a także pielęgnacja roślin

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak nałogów
  • zaangażowanie, pracowitość, zdyscyplinowanie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz

  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu – pracodawca zapewnia miejsce w ogrzewanym domku – nie kontenerach!
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia przez cały okres trwania umowy
  • niemiecką umowę o pracę do podpisania z pracodawcą
  • wdrożenie w obowiązki
  • pełne wsparcie na miejscu
  • raz na tydzień możliwość pobierania zaliczek

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „szklarnia 01/2022″
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-papryki-bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-2022-w-szklarni-torgau/

ID ogłoszenia: 74861b79a63423c6