€ 14,50/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech sprzątanie muzeum w Lipsku 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 13, 2018 02:51

Aktualna propozycja zatrudnienia w Niemczech przy sprzątaniu galerii – muzeum w Lipsku. Ogłoszenie 2018 aktualne od zaraz z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od II połowy kwietnia 2018

Wakaty: 1

Zakres zadań:

  • jest to praca fizyczna przy sprzątaniu muzeum oraz części budynku należącego do urzędu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wycieranie kurzy, mycie podłóg, sprzątanie toalet itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • minimum podstawy języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz
  • brak nałogów
  • przykładanie się do zadań
  • energiczność
  • przyjazne nastawienie

Zapewniamy:

  • terminowe wypłacanie wynagrodzeń
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • prace na pełny etat
  • samodzielne stanowisko
  • uniform służbowy
  • wszelkie niezbędne sprzęty oraz detergenty do sprzątania
  • pracę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • odpłatne zamieszkanie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy i pilne przesyłanie zgłoszeń mailowo. Poniżej dane:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie galerii sztuki Lipsk – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-przy-sprzataniu-muzeum-od-zaraz-z-podstawowym-jezykiem-lipsk/

ID ogłoszenia: 9865acfd4b657f36