€ 15/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań-domów w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: październik 5, 2021 02:48

Dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Kolonii także dla chętnych bez doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Miasto: Kolonia, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Wynagrodzenie: 15 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • do zadań należeć będzie sprzątanie oraz utrzymywanie porządku w domach i mieszkaniach
  • zadania w zależności od wymagań klienta – sprzątanie całości lub wydzielonej części, ekologiczne albo z użyciem mocnej chemii

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • wysoka motywacja, zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B i własne auto
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • umiejętność nawiązywania dobrych relacji z klientami
  • schludność
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pomoc w szukaniu taniego zamieszkania
  • pracodawca zapewnia dopłatę do użytkowania prywatnego samochodu do dojazdów
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia we wszelkich kwestiach

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Niemcy praca sprzątanie Kolonia, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 661615b8c6dc121a