€ 14,50/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu biur w Kolonii – kwiecień 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 29, 2022 02:23

Oferujemy zatrudnienie od kwietnia 2022 w Kolonii przy sprzątaniu biur. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz z podstawową znajomością języka jako sprzątaczka lub sprzątacz. Pracodawca pomaga w kwestii zakwaterowania.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca systematyczna, powtarzalna przy sprzątaniu powierzchni biurowych
  • obowiązują stałe godziny pracy w przedziale 8-16

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zdolność do wykonywania pracy systematycznej, fizycznej i zgodnej z oczekiwaniami klienta
  • zaświadczenie o niekaralności
  • pełna samodzielność
  • schludność
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • pełny etat
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • umowę na czas określony z możliwością podjęcia stałej współpracy
  • ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • płatny urlop
  • przejazdy do pracy samochodami służbowymi lub transportem miejskim
  • możliwość wybierania urlopu płatnego
  • pomoc w szukaniu mieszkania do wynajęcia
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Sprzątanie biur – od kwietnia 2022, Kolonia” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 706241c2e21f1b9