€ 14,80/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu aquaparku Duisburg 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 29, 2019 05:54

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na stanowisku sprzątacza – sprzątaczki. Zatrudnienie w Duisburgu z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu aquaparku (kompleks basenów).

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Duisburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 14,80 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc: 2

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca zgodnie z grafikiem – robienie obchodu i sprzątanie wszystkich powierzchni i pomieszczeń po kolei – toalet, szatni, przebieralni, części basenów itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • wytrzymałość pracowitość, zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • zdolność do pracy w grupie
  • samodzielność
  • zdolność do współpracy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • dostępność od zaraz
  • odzież roboczą
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie płatne, koszt miesięczny to 300 euro
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • wdrożenie w obowiązki
  • opieka koordynatora polskojęzycznego
  • wszelkie niezbędne sprzęty, materiały oraz środki ochronne
  • wyłącznie praca na pełny etat!

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Sprzątanie aquaparku, Duisburg/03/2019″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-aquaparku-duisburg-2019/ euro

ID ogłoszenia: 7625c9d5063c5934