€ 2865 /mies +zakwaterowanie

Od zaraz praca w Niemczech przy produkcji kanapek bez znajomości języka fabryka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: kwiecień 30, 2024 01:12
  • Wygasa: 3 dni, 18 godzin

Fabryka spożywcza z Bremen poszukuje kandydatów do legalnej pracy w Niemczech na produkcji kanapek od zaraz. Ogłoszenie bez znajomości języka z darmowym mieszkaniem dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 2865 euro brutto miesięcznie

Miasto: Bremen

Zakres obowiązków:

  • Produkcja-składanie unikalnych kanapek i wrapów poprzez łączenie różnorodnych składników w harmonijne kompozycje, starannie dbając o każdy detal, zgodnie z rygorystycznymi wytycznymi partnera.
  • Obsługa wyspecjalizowanych urządzeń produkcyjnych, przy zachowaniu precyzji i skupieniu, mając na celu zapewnienie maksymalnej efektywności procesu produkcyjnego.

Wymagania:

  • Elastyczność co do pracy na linii produkcyjnej w sercu Niemiec, z gotowością do stawienia czoła codziennym wyzwaniom produkcji.
  • Umiejętność współpracy w zespole, tworzenia pozytywnej atmosfery pracy i wzajemnego wsparcia kolegów.
  • Podejście pasjonata do branży spożywczej, ciągłe dążenie do doskonalenia się i śledzenia najnowszych trendów i technologii.
  • Skrupulatność, zaangażowanie oraz dbałość o szczegóły w realizacji zadań, z zachowaniem wysokich standardów jakości.
  • Pełna świadomość i przestrzeganie surowych norm higieny i bezpieczeństwa pracy, z myślą o zdrowiu własnym i kolegów.
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem, wspierającym efektywną komunikację.
  • Doświadczenie nie jest kluczowe – istotna jest gotowość do nauki i adaptacji w nowym środowisku pracy.

Nasza oferta obejmuje:

  • Ekspresową rekrutację do renomowanej fabryki w Bremie, zapewniającą trwałe zatrudnienie.
  • Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych pokojach dla par i grup, ułatwiające spokojną adaptację w nowym miejscu pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2865 euro brutto miesięcznie, gwarantujące sprawiedliwą rekompensatę za wykonaną pracę.
  • Pełny etat (40 godzin tygodniowo), zapewniający pewność i stabilność w karierze zawodowej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturze organizacyjnej firmy, umożliwiająca realizację zawodowych aspiracji.
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie adaptacyjne dla nowych pracowników, zapewniające niezbędną wiedzę i umiejętności do skutecznego wykonywania obowiązków.

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Z zaznaczeniem odpowiedniej opcji przy aplikacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 848663012b6ecb4f