€ 12,50/h +dodatki

Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu sałatek bez znajomości języka, Straelen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Straelen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 10, 2022 01:27

W Straelen od zaraz dla pakowaczy do podjęcia legalna praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu sałatek na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie możliwe na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz sałaty

Miasto: Straelen, Niemcy

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań należeć będzie przygotowywanie oraz pakowanie sałatek
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości, pilnowanie porządku i wykonywanie prac porządkowych

Oczekiwania:

  • pełna punktualność
  • sumienność
  • zatrudnienie również dla par/grup mobilnych
  • możliwość podjęcia pracy na 3 zmiany

Oferujemy:

  • wdrożenie w obowiązki oraz obiad zapewnione są w pierwszym dniu pracy
  • wsparcie przy rozliczeniach rocznych przy uzyskaniu zwrotu z podatku
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki +25% za pracę w godzinach nadliczbowych lub nocnych i premie roczne
  • na miejscu zapewnione zamieszkanie z bezpłatnym internetem w cenie 6,50 euro/doba od osoby
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

Krótki link: https://bit.ly/pakowanie-salatek

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/317044/0

ID ogłoszenia: 910629e75dc95018