€ 10,00 €/h "na rękę"

Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu kanapek bez znajomości języka 2023 Heinsberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Heinsberg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: czerwiec 9, 2023 01:19

Bez znajomości języka dla pakowaczy w fabryce żywności z Heinsberg do podjęcia od zaraz praca w Niemczech 2023 przy pakowaniu kanapek na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie na miejscu zorganizowane będzie odpłatnie.

Niemiecka Firma zatrudni na niemieckich warunkach osoby do produkcji i pakowania kanapek

Miejsce pracy: Niemcy/Heinsberg

Opis stanowiska:

praca przy produkcji i pakowaniu kanapek

Wymagania:

– motywacja do pracy

– dokładność w wykonywanych obowiązkach

Opis oferty:

-niemiecka umowa o pracę

– Wynagrodzenie: 10 euro netto/godzina

– Zapewnione zakwaterowanie

– Możliwość pracy w nadgodzinach

– Praca na długi okres czasu

KRAZ Nr 19107

UWAGA!!

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszym biurem!!

Aplikacja:

Przez stronę (krótki link do formularza): https://bit.ly/kanapki-heinsberg

Numer kontaktowy: 538 555 080

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pakowanie-kanapek-niemcy-CID4-IDTYZ9d.html

ID ogłoszenia: 628647de2004cc94