€ do ustalenia

Od zaraz praca w Niemczech opiekunka osoby starszej, NRW

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Nadrenia Północna-Westfalia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 21, 2017 04:21

Od zaraz możliwość podjęcia pracy w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Ogłoszenie z NRW przy opiece nad Panią w wieku 82 lat, która cierpi na demencję, inkontynencję oraz zawroty głowy.

FIRMA ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech. ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dysponujemy ofertami z całych Niemiec.
Obecnie poszukujemy opiekunki do Pani w Hunxe (Nadrenia Północna-Westfalia)
TERMIN WYJAZDU: od zaraz

Profil podopiecznej:
Pani ma 82 lata, waży 50 kg przy wzroście 160 cm. Podopieczna cierpi na demencję, inkontynencję oraz ma zawroty głowy. Pani porusza się przy pomocy balkonika.
Warunki mieszkaniowe:
Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem.
Dla opiekunki:
Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój wraz z osobną łazienką. Ponadto przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

Zadania opiekunki:
– wsparcie podczas wykonywania czynności pielęgnacyjnych oraz roz- i ubieraniu
– zmiana pieluchomajtek
– prowadzenie gospodarstwa domowego oraz przygotowywanie posiłków
– dotrzymywanie towarzystwa

Wymagania:

– podstawowa znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
– odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym
– gotowość do wyjazdu na 2 m-ce
– osoba niepaląca
Oferujemy:

• legalną i pewną pracę w Niemczech;
• ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIE ZA REFERENCJE/ POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI!;
• PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!);
• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
• organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży;
• opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
• możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
– wyślij wiadomość na adres: daria.otlowska@angelcare24.eu;
– zadzwoń na nr +48 733 388 300
– wyślij SMS o treści OPIEKA – oddzwonimy!

ID ogłoszenia: 2305948f54ef1854