€ 1850 euro netto/ msc

Od zaraz praca w Niemczech opiekunka do starszego Pana 80 l. z Korschenbroich

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kroisenbroich
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: wrzesień 5, 2023 02:09

Od zaraz potrzebna doświadczona opiekunka osób starszych do rozpoczęcia pracy w Niemczech. Zlecenie z Korschenbroich przy opiece nad Panem w wieku 80 lat, który porusza się na wózku, jest osłabiony po udarze, umysłowo sprawny, inkontynentny nosi pieluchy oraz ma cewnik.

Pacjent ma 80 lat, przyznany 3 stopień pielęgnacyjny, waży ok. 70kg, mierzy 174cm.
Porusza się na wózku, jest osłabiony po udarze, umysłowo sprawny, inkontynentny nosi pieluchy oraz ma cewnik. Nie ma wstawania nocnego do niego. Potrzebuje pomocy w czynnościach przy higienie, toalecie, jedzeniu oraz piciu i oczywiście przy poruszaniu się.
Zakres obowiązków:
utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.
Zakwaterowanie w Korschenbroich. Pokój dla opiekunki z TV, wsparcie rodziny(jeśli jest taka potrzeba), dostęp do Internetu. darmowe podstawowe wyżywienie+ ZAPEWNIONY TRANSPORT!
WYMAGANIA
osoba z doświadczeniem
dobra znajomość języka niemieckiego
dyspozycyjność do wyjazdu w wyżej wskazanym terminie oraz do pozostania na zleceniu przez okres 2 miesięcy

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc!!

kontakt@edolcevita.pl

ID ogłoszenia: 24764f1957d64d69