€ 9,49/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji czekolady bez języka w fabryce z Bamberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bamberg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 7, 2018 03:02

Fabryka czekolady z Bamberg poszukuje od zaraz pracowników produkcji zdecydowanych do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2018 także bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Bamberg, Niemcy

Zarobki: 9,49 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 15

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej firmie produkującej czekoladę
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadań na produkcji spożywczej przy sortowaniu i pakowaniu produktów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie obsługa maszyn produkcyjnych i przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja do osiągania zamierzonych celów
  • brak problemów zdrowotnych
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowej
  • mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego na poziomie nawet podstawowym
  • przestrzeganie zasad BHP
  • sprawność manualna
  • zdolności techniczne
  • umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na czas nieokreślony
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • wysokie wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są o przesyłanie aplikacji poprzez stronę poniższą:

źródło: https://www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcji-branza-spozywcza/niemcy-ok-bamberga/14334268

ID ogłoszenia: 1225b689eae0ee03