€ 19/h

Od zaraz praca w Niemczech na budowie bez języka glazurnik-kafelkarz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 27, 2019 2:01 am
  • Wygasa: 2 dni, 8 godzin

Oferujemy zatrudnienie w firmie z Drezna od zaraz dla glazurników-kafelkarzy. Niemcy praca 2019 w budownictwie dla budowlańców bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach 2019.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Rozpoczęcie zatrudnienia:od zaraz

Miasto: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 16-19 euro netto na godzinę

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za układanie płytek w łazienkach oraz na korytarzach w blokach – proszę o kontakt a podeślę zdjęcia na maila
  • samodzielne wykonywanie zadań

Oczekiwania:

  • konieczność posiadania doświadczenia na temat układania płytek
  • pełna samodzielność
  • zaangażowanie
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana aczkolwiek będzie mile widziana

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie i pracę blisko granicy
  • pracodawca zapewnia narzędzia do pracy
  • współpracę długotrwałą
  • pomoc przy założeniu gewerbe
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pensję wypłacaną co tydzień

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu mailowego, pod adresem:

  • kontakt@adi-stolbau.com

Dzwonić można pod numer: +48 516 989 050

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-w-budownictwie-glazurnik-plytkarz-bez-jezyka-od-zaraz-drezno-blisko-granicy/

ID ogłoszenia: 7555d642c164c942