€ 1550 +mieszkanie

Od zaraz praca w Niemczech dla pomocy kuchennej bez języka w Essen 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 1, 2020 04:46

Od zaraz aktualna oferta legalnej pracy w Niemczech 2020 bez znajomości języka jako pomoc kuchenna w restauracji hotelu z Essen. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione będzie bezpłatnie.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 1550 euro brutto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Obowiązki:

  • zatrudnienie w hotelu jako pomoc kuchenna w restauracji
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało wykonywanie prac pomocniczych – obieranie ziemniaków, krojenie warzyw i owoców, dbanie o porządek w miejscu pracy, obsługa oraz mycie sprzętów, wykonywanie zadań na zmywaku i pilnowanie czystej zastawy
  • inne zadania zlecane przez kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie jako pomoc kuchenna
  • atutem będzie posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • odpowiedzialność, sumienność
  • doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • legalne warunki zatrudnienia – umowa o pracę z pracodawcą
  • prawo do płatnego urlopu, odprowadzanie składek, świadczenia socjalne, ubezpieczenie pracownicze
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wsparcie administracyjne i organizacyjne przy sprawach związanych np. z wyjazdem
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie za darmo

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Pomoc kuchenna, 05/2020 Essen″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 1685ea75e6a6b463