€ 2200-2400

Od zaraz praca w Niemczech dla kierowców kat. C i C+E w Röthlein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: 97520 Rothlein
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: bezterminowy
  • Opublikowany: marzec 17, 2023 01:06
  • Wygasa: 7 dni

Bez pośredników od zaraz oferta legalnej pracy w Niemczech w firmie transportowej z Röthlein na stanowisku kierowcy kat. C lub C+E. Zatrudnienie przy przewozie różnych towarów.

Warunki pracy:

– Umowa o pracę, pełen etat, zatrudnienie bezposrednio w firmie

– Praca w systemie jednozmianowym

– Od poniedziałku do piątku

– Stałe godziny pracy: 6:00 – 16.45 (w tym 45 min przerwa)

– Nadgodziny dodatkowo płatne

Zakres obowiązków:

– Załadunek i rozładunek

– Dostawa towaru

-Odbiór towarów

-Praca ze “Skanerem”

Nasze wymagania:

– Kategoria prawa jazdy C + E

– Samodzielność

– Dyspozycyjność

– Punktualność

Więcej informacji:

-Stałe i zaplanowane trasy ok. 200 km/dobę szkolenia

-Sprawiedliwy i pewny system wynagrodzeń

-Zawsze terminowa wypłata wynagrodzeń

-Premia za transport lokalny, wypłacana w zależności od wyników

-Regularne godziny pracy od poniedziałku do piątku

-W przypadku konieczności pracy w weekendy lub w dni świąteczne, będzie ona dodatkowo wynagradzana.

-Dodatek wakacyjny i świąteczny Premia rekrutacyjna dla nowych pracowników

-Nowoczesne pojazdy

-Odzież robocza,obuwie ochronne zapewnione przez pracodawcę

-Skanery w różnych językach z informacjami o ładunku, kliencie, nawigacji itp. w każdej ciężarówce

-Kompletne wyposażenie ADR do przewozu towarów niebezpiecznych

-Pełne pokrycie kosztów modułów

-Zapewniamy mieszkanie po przyjezdzie

KONTAKT: Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu, swoje CV również w języku Polskim mogą Państwo przesyłać na adres:

ak13.jobs@gmail.com

ID ogłoszenia: 75641193e38b5a6

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: anna.k 13
  • Zarejestrowany od: marzec 22, 2022

Inne przedmioty dodane przez anna.k 13

Ostatnie przedmioty dodane przez anna.k 13 »