€ 10-11/h netto

Od zaraz praca w Niemczech budownictwie przy rozbiórkach bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 26, 2022 1:29 am

Aktualna oferta pracy w Niemczech na budowie przy rozbiórkach. Zatrudnienie 2022 od zaraz w Hamburgu dla budowlańców bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy rozbiórkach

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Pensja: 10 do 11 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w firmie budowlanej przy rozbiórkach
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie demontowanie okien, drzwi, armatury, wyburzanie ścian
  • pracownik będzie także odpowiedzialny za wynoszenie gruzu, sortowanie odpadów, dbanie o porządek i używanie urządzeń budowlanych

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • brak uzależnień!
  • dostępność od zaraz
  • praktyczna umiejętność obsługi urządzeń budowlanych

  • bardzo dobrą stawkę godzinową w wysokości od 10 do 11 euro netto
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pełny etat
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • zatrudnienie również dla osób bez znajomości języka

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 503425123

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-przy-rozbiorkach-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 5156305e3791a9cd