€ 1850-2650/mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji kosmetyków Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 25, 2019 06:12

Zatrudnienie aktualne od zaraz w fabryce z Dortmundu bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Wakaty: 4

Termin: od zaraz

Pensja: od 1850 do 2650 euro brutto miesięcznie w zależności

Opis stanowiska pracy:

  • prosta praca na produkcji kosmetyków
  • pracownik będzie wykładał na linię produkcyjną puste opakowania w celu napełnienia
  • zadania będą również polegały na przeprowadzaniu kontroli jakości

Wymagania:

  • dobre zorganizowanie, punktualność
  • zmotywowanie
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej
  • energiczność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • niemiecką umowę o pracę na pół roku
  • zatrudnienie od stycznia 2019
  • pomoc opiekuna polskojęzycznego
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu w cenie 150 euro miesięcznie za miejsce w pokoju 2 osobowym lub za 250 euro za łózko w pokoju jednoosobowym

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pkos/a4/01/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-przy-produkcji-kosmetykow-dortmund-2019/

ID ogłoszenia: 615c4a314ed319b