€ 2000 /mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji dań gotowych Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: Styczeń 26, 2018 4:54 am

Propozycja pracy w Niemczech na produkcji dań gotowych kuchni włoskiej. Ogłoszenie aktualne od zaraz z fabryki w Berlinie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Pensja: 2000 euro brutto miesięcznie – dokładnie 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Umowa: na pół roku

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w zakładzie na produkcji dań gotowych kuchni włoskiej
  • pracownik będzie wspierał wszelkie procesy produkcyjne
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie, obsługa maszyn produkcyjnych itp.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra organizacja
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • punktualność
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • pracowitość
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie na 6 miesięcy na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • generalnie pracodawca nie zapewnia zamieszkania jednak na życzenie osoby zainteresowanej może pomóc w szukaniu
  • opieka polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:

Prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV oraz LM na poniższy adres mailowy:

  • neuearbeit@berlin.com

W tytule prosimy wpisać: „Produkcja dań gotowych kuchni włoskiej, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-dan-gotowych-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 1845a6a4a8d4df18