€ do uzgodnienia

Od zaraz praca w Niemczech bez języka produkcja kanapek Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 1, 2015 01:09

Aktualnie proponujemy pracę w Niemczech od zaraz dla Polaków na produkcji kanapek. Zatrudnienie w Monachium dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Zadania:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowywanie składników, tak jak mycie, krojenie
  • obsługiwanie maszyn – krajalnic, wagi, taśmy produkcyjnej
  • układanie składników na wcześniej przygotowane pieczywo
  • kontrolowanie jakości składników
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • szybkie tempo
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • zwinność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zorganizowane płatne miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • pierwsza umowa zostanie podpisana na 3 miesiące, dla najlepszych istnieje opcja przedłużenia
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na poniższy adres:

  • Sicheres-Arbeiten@accountant.com

W nagłówku wiadomości należy wpisać: „Produkcja kanapek od zaraz, Monachium”.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 242560b3e77e70a6

3 komentarze na “Od zaraz praca w Niemczech bez języka produkcja kanapek Monachium”

  1. produkcja kanapek na październik 1, 2015 @ 09:53

    Witam jestem zainteresowana praca przy produkcji kanapek moj nr tel +48 593565367 mozlwosc wyjazdu w ten weekend Pozdrawiam

    • produkcja kanapek na październik 6, 2015 @ 17:05

      Witam nazywam sie Przemek aktualnie szukam pracy jest z monachium mam
      wlasne autko pracowalem na magazynach na tasmie i´pakowalem , wazylem
      moj numer niemiecki tel kom , +49 151 456 249 51
      jesli dalej jest aktualna ta oferta pracy prosze dzwonic ma pare pytan
      co do pracy pozdrawiam zycze udanego dnia .

  2. jestem po szkole gastronomicznej z doswiadczeniem podejme sie jakiejkolwiek pracy