€ do uzgodnienia

Od zaraz praca sezonowa w Niemczech bez języka w ogrodnictwie przy kwiatach Straelen 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Straelen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Wrzesień 10, 2019 3:35 am
  • Wygasa: 10 dni, 11 godzin

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Straelen przy kwiatach. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech w ogrodnictwie bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy w ogrodnictwie

Miejsce zatrudnienia: Straelen, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy sadzonkach kwiatów
  • zatrudnienie dla kobiet i mężczyzn
  • zadania polegają na przesadzaniu kwiatów, wykonywaniu prac pielęgnacyjnych, ścinaniu, przygotowywaniu kompozycji oraz pakowaniu
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • pracowitość, sumienność
  • świetne zorganizowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w domku jednorodzinnym

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt drogą telefoniczną, dzwonić można od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00, pod numer:

  • tel. +48 95 757 09 90, +48 95 757 97 57

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach-od-zaraz-straelen/

ID ogłoszenia: 2365d76a310c84fb