€ 2600-2900/mc brutto

Od zaraz praca Niemcy przy sprzątaniu galerii handlowej Dortmund 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 8, 2021 4:42 am
  • Wygasa: 9 dni, 7 godzin

Z podstawową znajomością języka zatrudnienie w Dortmundzie przy sprzątaniu galerii handlowej. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków na stanowisku sprzątaczki-sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka galerii handlowej

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Pensja: od 2600 do 2900 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na obszarze galerii handlowej – z pominięciem butików (chyba, że butik będzie miał podpisaną umowę o sprzątanie)
  • opróżnianie koszy na odpady, mopowanie podłóg, sprzątanie toalet, wycieranie poręczy itp.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dostępność od zaraz
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • niezbędny sprzęt oraz detergenty
  • środki ochronne
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych w celu podjęcia legalnej pracy w Niemczech
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • wdrożenie w obowiązki
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem w nagłówku: „Sprzątanie galerii handlowej, Dortmund/01/2021″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-przy-sprzataniu-galerii-handlowej-2021-dortmund/

ID ogłoszenia: 1435ff706098e9d9