€ 1700 euro netto/ msc

Od zaraz praca Niemcy opiekunka osób starszych do seniora 89 l. z Frechen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frechen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: lipiec 4, 2023 02:02

Od zaraz na wakacje poszukiwana doświadczona opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech. Zlecenie z Frechen przy opiece nad seniorem w wieku 89 lat, który choruje na parkinsona.

Senior ma 89 lat, 160cm wzrostu i waży około 74kg, ma 2 stopień pielęgnacyjny. Choruje na Parkinsona, sprawny ruchowo, mobilny oraz w miarę sprawny umysłowo, bardzo miły i kulturalny, funkcjonuje praktycznie samodzielnie. Z seniorem zamieszkuje syn, który NIE wymaga żadnej opieki.

Zakres obowiązków:
utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, pomoc w pielęgnacji, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.

Zakwaterowanie we Frechen. Komfortowy pokój dla opiekuna/ opiekunki, wsparcie rodziny(jeśli jest taka potrzeba), dostęp do Internetu. darmowe podstawowe wyżywienie+ ZAPEWNIONY TRANSPORT!

kontakt@edolcevita.pl

ID ogłoszenia: 8064a2ab6411395