€ od 1800/mc brutto

Od zaraz praca Niemcy na produkcji kosmetyków bez znajomości języka we Frankfurcie nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: styczeń 28, 2022 02:50

Fabryka z Frankfurtu nad Menem od zaraz poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie 2022 bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca pomaga w kwestii zakwaterowania.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Pensja: około 1800 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji kosmetyków – głównie wód zapachowych oraz akcesoriów do paznokci
  • obowiązkiem będzie wykonywanie prac pomocniczych, przeprowadzanie kontroli jakości, sortowanie, pakowanie oraz etykietowanie

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane własne auto na wyjazd
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • motywacja, solidność

Zapewniamy:

  • pensję w wysokości około 1800 euro brutto miesięcznie
  • dla kierowców dodatek
  • atrakcyjne premie i dodatki do pensji podstawowej – za pracę w godzinach nadliczbowych, nocnych
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • system poleceń pracowniczych – nawet 1000 PLN za polecenie pracownika
  • premia za frekwencję w wysokości 120 euro netto na kwartał

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło (dla ułatwienia podajemy skrócony link).

Krótki link do aplikacji:

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/NOWY-PROJEKT-Produkcja-kosmetykow-i-perfum/63912/

ID ogłoszenia: 26161ef22442b082