€ 12,43/h brutto

Od zaraz praca Niemcy na budowie dla pomocnika bez języka Weissenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Weissenburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 29, 2022 02:35

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla pomocnika budowlanego bez znajomości języka. Zatrudnienie w Weissenburgu na budowie przy remontach i wykończeniach obiektów.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Lokalizacja: Weissenburg, Niemcy

Zarobki: 12,43 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc: 50

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w firmie remontowo budowlanej
  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie prac pomocniczych – wnoszenie, wynoszenie, drobne prace na budowie i zajmowanie się utrzymywaniem czystości

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane własne auto oraz prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego komunikatywnie

Oferujemy:

  • uczciwe zarobki wypłacane na czas
  • zatrudnienie w oparciu o umowę niemiecką do podjęcia od zaraz
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • brak zeitkonta – wszystko co zarobione wypłacane na bieżąco
  • wsparcie ze strony agencji pośrednictwa
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i przygotowaniu niezbędnych dokumentów
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • miejsce zamieszkania

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższy formularz:

bit.ly/pomocnik-budowlany

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-dla-pomocnika-budowlanego-od-zaraz-budownictwo-weissenburg/

ID ogłoszenia: 681638489a85db89